ÚvodÚřadPracovní místa

Pracovní místa

Na této stránce najdete informace o volných pracovních místech na Magistrátu města Plzně, popř. organizacích města vyhlášených jako výběrová řízení na obsazení pracovních míst v souladu s § 7 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků.

Informace o dalších volných pracovních pozicích lze najít také na portálech městských obvodů 1 – 10organizací města a portálu Městské policie Plzeň.

Informace k žádosti o výpis z evidence Rejstříku trestů

Dle zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků musí každý uchazeč, který se hlásí do výběrového řízení doložit výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než tři měsíce.

Přílohy

Personální dotazník (xls, 25 kB)
Čestné prohlášení dle zákona č. 451-1991 Sb. (doc, 22 kB)
Přihláška do výběrového řízení (doc, 20 kB)
Společensky účelná pracovní místa (pdf, 315 kB)

Přehled inzerátů

Výběrové řízení - úředník/úřednice

Výběrové řízení na obsazení pozice úředník/úřednice v oddělení registru vozidel - technik v Odboru registru vozidel a řidičů Magistrátu města Plzně 

Výběrové řízení - referent/referentka

Výběrové řízení na obsazení pozice referent/referentka v oddělení odvolání a stížností v Odboru stavebně správním Magistrátu města Plzně

Výběrové řízení - úředník/úřednice

Výběrové řízení na obsazení pozice referent/referentka sociálního odboru a evidence obyvatel Úřadu městského obvodu Plzeň 6 - Litice

Výběrové řízení - úředník/úřednice

Výběrové řízení na obsazení pozice referent/referentka finančního odboru ÚMO Plzeň 7 - Radčice.

Asistent/ka ředitelky

Plzeň – TURISMUS, organizace destinačního managementu, hledá nového člena svého týmu na pozici asistent/ka ředitelky - office manager/ka. Hledáme kolegu nebo kolegyni se znalostmi Plzně a okolí, zájmem o cestovní ruch a chutí podílet se na jeho rozvoji v naší destinaci.

Pracovník Turistického informačního centra

Do nové pobočky Turistického informačního centra v Plzni přijmeme pracovníky na hlavní pracovní poměr a brigádníky pro dlouhodobou spolupráci. Práce je vhodná i pro studenty či absolventy.

Tradiční akce města Plzně

Web Slavnosti svobody se otevře v novém okně
6.5. - 9.5.2021
Slavnosti svobody 2021

COVID-19

Informace o aktuálních opatřeních
Informace o očkování