Webkamery
ÚvodTuristaUžitečné informaceAktualityNajděte inspiraci pro příští dovolenou na veletrhu ITEP

Najděte inspiraci pro příští dovolenou na veletrhu ITEP

Inspiraci pro příští dovolenou najdete na veletrhu ITEP.

Foto: Plzeňský kraj

Ať už plánujete podzimní výlet či zimní radovánky na sněhu, nebo už přemýšlíte, kam vyrazíte za sluníčkem příští léto, inspirovat se můžete od 21. do 23. září na veletrhu cestovního ruchu ITEP. Prezentovat se tu bude 120 domácích a zahraničních vystavovatelů. A není to jenom jejich nabídka, ale především bohatý doprovodný program, který garantuje mnoho poznání i zábavy pro dospělé i děti.

  • Kam na dovolenou

Ve výstavní hale získáte kompletní turistické informace včetně těch nejzajímavějších tipů na dovolenou, turistický servis doplní množství tištěných materiálů. Mezi vystavovateli nejdete cestovní kanceláře, destinační společnosti, informační centra, turistické cíle, zástupce měst a regionů, ubytovacích zařízení a mnoho dalších. Uvidíte ukázku tradiční řemesel, čeká vás soutěž i hudební vystoupení různých žánrů. Zaposlouchat se můžete do swingových rytmů, písní ze severní Itálie nebo bavorské dechové hudby.

  • Zábava pro děti

Děti se mají na co těšit. Bude jim věnována celá interaktivní hala, ve které budou zažívat legraci celý den. O tom, že je věda zábava, se můžete přesvědčit v expozici Techmania. Hvězdárna Rokycany připraví nafukovací planetárium, expozici zde bude mít mimo jiné Národní park Šumava nebo plzeňské Muzeum loutek. Zabavíte se u tanečních a divadelních představení, při malování na obličej i na výtvarných dílničkách. A koho zábava zdolá, může si buď zacvičit dětskou jógu, nebo si odpočinout v odpočinkové zóně.

  • Co dalšího vás čeká

Milovníky detektivek a krásné přírody potěší setkání s protagonisty seriálu Policie Modrava. Můžete si s nimi zasoutěžit a dozvědět se zajímavé historky z natáčení. Připraveno je oblíbené Křeslo pro hosta, ve kterém se představí nejedna známá osobnost. A co by to bylo za veletrh bez výtečné gastronomie. Ochutnat můžete delikatesy české i zahraniční kuchyně, regionální potraviny a na čepu budou piva Pilsner Urquell a Dampfbierbrauerei  Zwiesel. Potkáte tu také cestovatelku a producentku skvostných marmelád, Blanku Milfajtovou, na jejíchž výrobcích si pochutnává i britská královna.

  • Vstup na veletrh je zdarma. Program začíná vždy v 10 hodin a končí ve čtvrtek a v pátek v 18 hodin, v sobotu v 17 hodin.
  • Veletrh se koná v hale TJ Lokomotiva Plzeň. Mapu s vyznačeným místem konání najdete zde.


Zveřejněno: 30. 8. 2017, Martina Horová

Tradiční akce města Plzně

1.1. - 31.12.2018
Plzeň 2018
30.6. - 25.7.2018
Divadelní léto
18.8. - 26.8.2018
Sportmanie Plzeň