Webkamery
ÚvodTuristaUžitečné informaceAktualityLetní večery v areálu pivovaru nabídnou rozmanitý program

Letní večery v areálu pivovaru nabídnou rozmanitý program

.Letní měsíce v areálu pivovaru Plzeňský Prazdroj lákají k návštěvě mnoha zajímavých akcí.

Plzeňský Prazdroj patří k nejnavštěvovanějším turistickým atrakcím v Česku. Návštěvníkům nabízí nejen prohlídky pivovaru, ale i speciální programy, jako je například Škola čepování piva. V letních měsících se navíc nádvoří pivovaru stává místem, kde se koná celá řada zajímavých kulturních akcí. Můžete tu tak strávit nejeden příjemný letní večer a to například se zajímavým filmem nebo u dobré muziky.

  • Letní kino

Letnímu kinu budou patřit čtvrtky v červnu a v září. Vstupenku na představení pořídíte za 100 korun, zdarma k ní navíc dostanete jednu vychlazenou „Plzeň“. Ještě před začátkem prázdnin se můžete těšit na filmy jako Lion, Mad Max nebo Muž na laně. V červnu se promítá od 21 hodin, v září od 20 hodin.

  • Koncerty

Během července a srpna jsou pro vás na každý čtvrtek na nádvoří pivovaru přichystány koncerty. Mezi účinkujícími nebudou chybět kapely UDG, Lake Malawi, Laura a její tygři nebo legendární Znouzecnost. Předkapely začínají hrát od 19 hodin. Hlavní hvězdy večera pak ve 20:30 tak přijďte včas. Nejen že si zajistíte dobré místo, hlavně se stihnete osvěžit. Pivních stanů bude v areálu dostatek. Vstup je zdarma.

  • Další akce

Léto v pivovaru doplní další akce. Už v červnu jsou příznivci umění zváni na Sochařské sympozium. V sobotu 17. června málokdo odolá výstavě modelů proslulých „brouků“. Poslední srpnová sobota v areálu pivovaru bude patřit historickým automobilům, první neděle v září zase oblíbenému Festivalu polévky. V září a v říjnu se v Prazdroji představí také farmářské trhy. A program jako každoročně vyvrcholí 7. října oslavami narozenin Plzeňského Prazdroje na PilsnerFestu.


Zveřejněno: 24. 5. 2017, Martina Horová

Tradiční akce města Plzně

1.3. - 22.3.2018
Smetanovské dny
9.3. - 9.3.2018
Žebřík