Webkamery
ÚvodTuristaUžitečné informaceAktualityDo Plzně na party? Co třeba na Žebřík

Do Plzně na party? Co třeba na Žebřík

Vyhlášení hudební ankety Žebříkse už tradičně koná v P¨lzni-

Ilustrační foto, zdroj www.ireport.cz

Pokud jste své oblíbené kapele, písničce nebo zpěvákovi ještě neposlali svůj hlas do ankety Žebřík a oni tak nepostoupili do druhého kola hlasování, letos to už nestihnete. Nominace na tyto hudební ceny jsou už venku. Konečné výsledky ještě můžete ovlivnit hlasováním na webu www.anketazebrik.cz , nicméně máme pro vás ještě lepší nabídku. Co takhle vyrazit na finálový večer do plzeňského DEPO2015 a užít si spoustu skvělé muziky pěkně naživo? Kdo se stane letošním vítězem a odnese si cennou sošku, se dozvíte v pátek 11. března. Večerem bude provázet osvědčená dvojice ve složení Tomáš Hanák a Bára Poláková.

Své velkolepé turné na Žebříku odstartují No Name a první letošní koncert v Plzni odehrají Tata Bojs. Rapper Marpo & Trouble Gang premiérově představí novinkové album i novou show. Exkluzivní koncerty chystají rovněž Jelen, Kateřina Marie Tichá a Mydy Rabycad. Na druhé scéně se o zábavu postarají DJové. Následovat bude after party s hvězdami Žebříku, která potrvá až do ranních hodin, tudíž otrlejší povahy si ani nemusí shánět ubytování.

A kdo má nejvíce želízek v ohni? Po čtyřech nominacích získaly kapely Kryštof a Chinaski. Do tří kategorií se prosadilo duo Slza a zpěvačka Barbora Poláková. Shodně po dvou nominacích získali Aneta Langerová, David Koller a Tata Bojs. Škála nominovaných je pestrá, objevují se mezi nimi i někteří nováčci. Organizátoři slibují i nějaké to překvapení.  

  • Vstupenky za 390 Kč a VIP passy v ceně 990 Kč může zakoupit v běžné síti předprodeje.

Zveřejněno: 2. 2. 2016, Helena Prokopová

Tradiční akce města Plzně