Webkamery

Aktuality

Vyzkoušejte si v DEPO2015, jaké je to být NomádemVyzkoušejte si v DEPO2015, jaké je to být Nomádem

Na výstave Nomádi můžete v jednom ze sedmi nomádských přístřešků totiž můžete za poplatek v řádu několika stovek přespat

Zveřejněno: 20. 6. 2017, Helena Prokopová
V Plzni vás čeká víkend ve znamení hudby a pivaV Plzni vás čeká víkend ve znamení hudby a piva

Hlavní akcí o posledním předprázdninovém víkendu v Plzni bude bezpochyby Gambrinus den, který v sobotu nabídne výborné pivo i bohatý program hned na čtyřech scénách. Nicméně za zvážení stojí i nabídka dalších akcí.

Zveřejněno: 21. 6. 2017, Helena Prokopová
Sobotní prohlídka Báje a pověsti plzeňské je z technických důvodů zrušenaSobotní prohlídka Báje a pověsti plzeňské je z technických důvodů zrušena

V sobotu 24. června 2017 jsme byli nuceni z důvodu konání akce „Gambrinus den“ na náměstí Republiky zrušit kostýmovanou večerní prohlídku na téma „Báje a pověsti plzeňské“.

Zveřejněno: 19. 6. 2017, Helena Prokopová
Výstava v Muzeu církevního umění představuje lidové náboženská zvykyVýstava v Muzeu církevního umění představuje lidové náboženská zvyky

Nová výstava Lidová zbožnost na Plzeňsku se snaží představit lidovou nábožnost provázanou s liturgickým rokem a každodenní náboženský život tak, jak jej prožívali naši předkové.

Zveřejněno: 13. 6. 2017, Martina Horová
Jak si v Plzni užít třetí červnový víkend Jak si v Plzni užít třetí červnový víkend

Do pivovaru se můžete vydat nejen na prohlídku a ochutnávku toho nejlepšího piva na světě, chystá se tu sraz VW Beetlů. DEPO2015 láká na festival sladkostí i novou výstavu. Na náplavce vás čekají koncerty i tančírna pod širým nebem. Neprohloupíte…

Zveřejněno: 16. 6. 2017, Helena Prokopová
Loosův interiér na Klatovské 19 se znovu otevře u příležitosti Evropského dne židovské kulturyLoosův interiér na Klatovské 19 se znovu otevře u příležitosti Evropského dne židovské kultury

Zájemci se budou moci zúčastnit nejen komentovaných prohlídek, v průchodu domu Huga Semlera si budou moci prohlédnout výstavu dětských kreseb z terezínského ghetta.

Zveřejněno: 9. 6. 2017, Helena Prokopová
Blíží se víkend, o kterém byste v Plzni neměli chybětBlíží se víkend, o kterém byste v Plzni neměli chybět

Čekám vás Historický víkend, Noc kostelů, Pivní fest, Den Bohemia Sektu, Víkend otevřených zahrad či Mezinárodní folklorní festival.

Zveřejněno: 9. 6. 2017, Helena Prokopová
Vydejte se v pátek večer na Noc kostelůVydejte se v pátek večer na Noc kostelů

Už tento pátek se otevřou brány všech plzeňských kostelů a modliteben a budou lákat návštěvníky na nevšední kulturní program. Zažít zde můžete hudební i taneční vystoupení, výstavy i komentované prohlídky.

Zveřejněno: 6. 6. 2017, Martina Horová
Co můžete v Plzni podniknout o prvním červnovém víkendu?Co můžete v Plzni podniknout o prvním červnovém víkendu?

Pokud přemýšlíte co podniknout o nadcházejícím víkendu, máme pro vás celou řadu tipů na to, kam v Plzni vyrazit. Výběr je na vás.

Zveřejněno: 31. 5. 2017, Helena Prokopová
Večerní tematické prohlídky historického centra Plzně se vracíVečerní tematické prohlídky historického centra Plzně se vrací

Historickým centrem Plzně účastníky provedou středověký mudrc, archivářka z doby normalizace či dámy z vyšší společnosti z přelomu 19. a 20. století. Každá z osobností však svůj výklad pojme po svém. I místní se tak o svém…

Zveřejněno: 29. 5. 2017, Helena Prokopová
Armádní DRILLFEST se poprvé představí v PlzniArmádní DRILLFEST se poprvé představí v Plzni

Přehlídka exhibičních vystoupení jednotek čestných stráží u příležitosti Dne ozbrojených sil České republiky DRILLFEST se poprvé po 10 letech přesouvá do západočeské metropole.

Zveřejněno: 29. 5. 2017, Martina Horová
Aktuální program akcí v PlzniAktuální program akcí v Plzni

Přinášíme přehled nejzajímavějších akcí, které můžete v červnu v Plzni navštívit. Stačí si jenom vybrat!

Zveřejněno: 16. 6. 2017, Helena Prokopová
Letní večery v areálu pivovaru nabídnou rozmanitý programLetní večery v areálu pivovaru nabídnou rozmanitý program

V letních měsících se nádvoří plzeňského pivovaru stává místem, kde se koná celá řada zajímavých kulturních akcí. Můžete tu tak strávit nejeden příjemný letní večer a to například se zajímavým filmem nebo u dobré muziky.

Zveřejněno: 24. 5. 2017, Martina Horová
V Plzni vás čeká další akcemi nabitý víkendV Plzni vás čeká další akcemi nabitý víkend

Festival minipivovarů, muzejní noc, dětský den v zoo, historický den ve Starém Plzenci nebo něco mnohem víc. Ani o blížícím se víkendu nebo v Plzni nouze o zajímavé akce. Stačí si jen vybrat. Už víte, kam vyrazíte?

Zveřejněno: 29. 5. 2017, Helena Prokopová
DEPO2015 ovládne festival bezpilotních letadel DronFestDEPO2015 ovládne festival bezpilotních letadel DronFest

Všichni fanoušci bezpilotních letadel jsou zváni do DEPO2015, které bude na začátku června hostit unikátní festival DronFest.

Zveřejněno: 22. 5. 2017, Martina Horová

Tradiční akce města Plzně

Noc s operou
23.6. - 23. 6. 2017
Akvabely
1.7. - 15. 7. 2017
Živá ulice
10.7. - 3. 9. 2017
Letní Sportmanie Plzeň
18.8. - 27. 8. 2017