ÚvodObčanAktualityAktuality z městaOdborníci poradí, jak vyrábět atraktivní produkty

Odborníci poradí, jak vyrábět atraktivní produkty

Jak úspěšně inovovat výrobek, službu či výrobní proces a jak dělat výrobky, které zákazníci budou kupovat, jsou tématy, jimž se bude věnovat konference DESIGN THINKING FESTIVAL 2017. Nabídne zkušenosti firem, které design thinking již používají ve své praxi.  Akce se uskuteční  26. září v Plzni v prostorách DEPO2015. Akci organizuje BIC Plzeň, člen sítě Enterprise Europe Network. Spoluorganizátorem konference je DEPO2015.

Design Thinking Festival 2017

“Konference je jednou z řady akcí, na níž se město podílí  v oblasti podpory podnikání a inovací. Jde o druhý ročník úspěšného setkání zkušených firem s těmi, kteří cestu teprve hledají a chtějí se inspirovat. Hlavním motem je způsob přemýšlení a práce při vytvářením nových výrobků či aplikací,” řekl ekonomický náměstek plzeňského primátora Pavel Kotas. Připomněl, že se v rámci akce zároveň začínající podnikatelé dozvědí, jaké mají možnosti, kdo jim poradí se začátky podnikání nebo s využitím dotací. Přes 200 přihlášených účastníků svědčí podle Pavla Kotase o tom, že je o téma zájem.

V úvodní části vystoupí například zástupci firem jako T-Mobile, Plastia,  Direct People. V panelové diskusi se o své zkušenosti dále podělí i zástupci firem z Plzeňského kraje, například LC Tools, ONE PUB. BIC Plzeň představí, jak pomáhá podnikům inovovat ve spolupráci s designéry. Připraveny jsou paralelní workshopy vedené odborníky na design thinking a zaměřené na praktické cvičení různých přístupů a metodik.

Text: Marie Fialová


 

Zveřejněno: 25. 9. 2017, Adriana Jarošová

Webová prezentace se otevře v novém okně

 

Tradiční akce města Plzně

1.1. - 31.12.2018
Plzeň 2018
1.3. - 22.3.2018
Smetanovské dny
9.3. - 9.3.2018
Žebřík