ÚvodO městěAktualityAktuality z městaVychází druhé číslo časopisu PILSEN

Vychází druhé číslo časopisu PILSEN

Odbor sociálních služeb Magistrátu města Plzně vydal druhé číslo vyzrálého čtvrtletníku pro seniory PILSEN. Novinkou časopisu je navýšení počtu stránek celkem na 12. Ten je možné si vyzvednout od července přímo na magistrátním odboru sociálních služeb v Martinské ulici 2, na úřadech všech městských obvodů, v Infocentru města Plzně či na vrátnici plzeňské radnice.

Časopis PILSEN

Časopis PILSEN (foto: OSS MMP)

„Setkávám se denně se seniory našeho města a neformálně s nimi hovořím, což je v mnoha ohledech ideální způsob, jak se dozvědět o jejich potřebách a přáních. A mohu konstatovat, že časopis PILSEN určený výhradně pro tuto skupinu občanů našeho města si získal již po prvním čísle velkou popularitu – celý náklad byl rozebrán do tří týdnů a reakce jsou výhradně pozitivní. Čtvrtletník informuje, zve a nenudí. Navíc dává prostor pro spolupráci se samotnými seniory, a to je to, co dříve narozeným ve městě chybělo,“ řekla náměstkyně primátora pro oblast kultury, památkové péče a sociálních věcí Eliška Bartáková.

Časopis PILSEN

„Těší nás, že vyzrálý časopis opravdu zraje a my můžeme představit druhé číslo, které je nejen obsahově o čtyři stránky bohatší, ale zároveň je vydáván v dvojnásobném množství, neboť zájem těch, kterým je časopis určen, předčil naše očekávání. Druhé číslo přináší nejen novinky, které město Plzeň nebo neziskové organizace pro dříve narozené Plzeňany chystají, ale třeba i rozhovor s historicky první plzeňskou Babičkou roku, co je dobré vědět o bydlení pro seniory nebo letní kosmetickou poradnu pro zralou pleť,“ dodala vedoucí Odboru sociálních služeb Magistrátu města Plzně a redaktorka Alena Hynková.


 

Zveřejněno: 26. 6. 2019, Adriana Jarošová

Tradiční akce města Plzně

Web Čistá Plzeň se otevře v novém okně
26.10. - 26.10.2019
Fest Čistá Plzeň
Webová prezentace akce se otevře v novém okně
28.10. - 28.10.2019
Plzeňské oslavy vzniku republiky
Přejdete na článek Plzeň si připomene 30. výročí listopadu 1989 velkým projektem Cesta svobody
17.11. - 17.11.2019
Cesta svobody