ÚvodO městěAktualityAktuality z městaOprava Rokycanské bude hotová 8. května

Oprava Rokycanské bude hotová 8. května

Oprava Rokycanské ulice, která začala počátkem dubna, se chýlí ke konci. Bez omezení by na ní řidiči měli projet už večer 8. května. V neděli 7. a o státním svátku v pondělí 8. května budou ještě na křižovatce Rokycanská x Jateční provedeny poslední stavební práce, tedy opravy asfaltového povrchu silnice.

„Jsem rád, že se ve spolupráci s Ředitelstvím silnic a dálnic (ŘSD) ČR podařilo dohodnout termín doplňujících prací právě na neděli a sváteční pondělí, kdy je provoz minimální a také jsou uzavřená obchodní centra v blízkosti stavby,“ řekl Aleš Tolar, náměstek primátora pro oblast dopravy a životní prostředí.

S úpravou křižovatky začne ŘSD v neděli v 7 hodin ráno, kdy bude vyfrézovaný a vyčištěný stávající povrch, následně pak dělníci opraví trhliny v silnici. V pondělí pak bude na vozovku položený asfalt. Ve 20 hodin by měla být komunikace uvedená do provozu.

Investorem oprav na Rokycanské ulici je ŘSD ČR a dodavatelem firma STRABAG a.s., která tam od 1. dubna v několika etapách opravovala asfaltové vrstvy, vylomené obruby a obnovovala značení na silnici. Jde o pokračování opravy silnice, která probíhala už v minulém roce.

Text: Barbora Hájková


Zveřejněno: 4. 5. 2023, Martin Pecuch

Tradiční akce města Plzně

Web Industry Open se otevře v novém okně
20.5. - 19.8.2023
Industry Open
Web se otevře v novém okně
9.6. - 11.6.2023
Historický víkend

Doprava v Plzni


Informace o aktuálních dopravních omezeních v Plzni