ÚvodO městěAktualityAktuality z městaOd pondělí 26. září se uzavře Klatovská v úseku Dobrovského x Stehlíkova ve směru do centra

Od pondělí 26. září se uzavře Klatovská v úseku Dobrovského x Stehlíkova ve směru do centra

Z důvodu oprav plynového potrubí bude uzavřena od pondělí 26. září do 30. října část Klatovské třídy. Jedná se o úsek ve směru do centra města mezi ulicemi Dobrovského x Stehlíkova. Ve směru z Bor bude možné odbočit do ulic Dobrovského a V Bezovce.

zdroj: Google Maps

zdroj: Google Maps

Objízdná trasa pro vozidla do 3,5 tun ve směru Bory – Lochotín je vedena ulicí V Bezovce, Mánesova, Němejcova, Borská, Klatovská. Objízdná trasa pro vozidla nad 3,5 tuny ve směru od Klatov do centra je to trasa ulicí Klatovská, Sukova, okružní křižovatka, ulice Folmavská, křižovatka Folmavská – ulice U Letiště, poté ulicemi U Letiště, Borská po křižovatku Borská x Klatovská.

Důvodem uzavírky je provedení stavebních prací – rekonstrukce stávajících rozvodů a přípojek plynovodního řádu a STL.

Směr z centra je v úseku Dobrovského x Stehlíkova bez omezení.

Zároveň od 26. září dochází k omezení na Klatovské ve směru z centra na Bory v délce cca 200 metrů jednoho pravého jízdního pruhu v úseku od křižovatky s ulicí Hálkova po křižovatku s ulicí Bendova. Důvodem je pokládka nového zemního vedení vysokého napětí. Omezení je z důvodu zajištění bezpečnosti a ochrany pracovníků provádějících stavební práce na chodníku podél Klatovské.

Text: Adriana Jarošová


 

Zveřejněno: 25. 9. 2022, Adriana Jarošová

Tradiční akce města Plzně


Pomoc Ukrajině
Допомога Україні


Informace pro občany Ukrajiny
Veřejná sbírka Pomáhající Plzeň