ÚvodO městěAktualityAktuality z městaCentrum robotiky nabízí volná místa v kroužcích

Centrum robotiky nabízí volná místa v kroužcích

Centrum robotiky (ilustrační foto)

Centrum robotiky (ilustrační foto)

Plzeňské Centrum robotiky, moderní volnočasové středisko se zaměřením na polytechnické a přírodovědné vzdělávání, vypsalo pro děti na školní rok 2020/2021 celkem 33 kroužků. Zájemcům ve věku od 6 do 15 let zkušení lektoři nabídnou smysluplnou zábavu se zaměřením na robotiku, techniku, přírodní vědy, elektroniku, programovánídalší.

„Mezi otvíranými kroužky budou takové, které máme v naší nabídce již několik let, ale také se objeví i spoustu novinek pro mladší i starší žáky z oblasti programování, robotiky, fotografování a dalších oblastí. Pro děvčata máme v letošním roce připravené dva kroužky, které jsou jen pro ně. Budou se moci realizovat v programování, konstrukci, výtvarné činnosti a v mnohém dalším. Jde o Robotiku pro děvčata a Holky roboťačky,“ uvedla ředitelka Centra robotiky Martina Kupilíková.

Mezi novinky patří například Kreativní video-making nebo Nauč mě bastlit. Kroužky probíhají vždy od poloviny září do poloviny června daného školního roku, a to jedenkrát týdně po dobu devadesáti minut. Cena jednotlivých aktivit se pohybuje od 1580 do 1780 korun.

Přihlašování je otevřené do poloviny září, nicméně zájemci by neměli s rezervací místa váhat, některé kroužky jsou již plně obsazené, v dalších místa ubývají. Veškeré důležité informace jsou k dispozici na webových stránkách www.centrumrobotiky.eu.

Centrum robotiky provozuje Správa informačních technologií města Plzně, kromě kroužků a aktivit pro děti nabízí také kurzy pro seniory, vzdělávací semináře pro pedagogy, programy pro třídy základních i mateřských škol.

Editace textu: Marie Fialová


Zveřejněno: 31. 7. 2020, Martin Pecuch

Tradiční akce města Plzně


COVID-19

Aktuální opatření – informace pro občany