ÚvodBydleníNebytové prostory

Nebytové prostory

Statutární město Plzeň, jako vlastník, nebytových domů a pozemků, zajišťuje dle Statutu města Plzně odborné nakládání s těmito nemovitostmi v souladu se zákonem č. 128/2000 Sb., o obcích, ve znění pozdějších předpisů.

Aktuální nabídku zveřejňuje Odbor bytový Magistrátu města Plzně na: Realitní portál města Plzně či úřední desce Magistrátu města Plzně

O nájmu nebytových prostorů rozhodují v souladu se Statutem města Plzně celoměstské orgány (orgány města).

V případě zájmu o nebytové prostory můžete kontaktovat pracovníky oddělení podpory bydlení Odboru bytového Magistrátu města Plzně, Škroupova 5, 306 32, Plzeň, telefonní seznam.

Plzeň podpoří stávající nájemce nebytových městských prostor

Z důvodu dlouhotrvajících restrikcí souvisejících s vyhlášeným nouzovým stavem a protiepidemickými opatřeními se město Plzeň, stejně jako při první vlně pandemie na jaře loňského roku, rozhodlo pomoci nájemcům městských nebytových prostor. Podpoří je slevou na nájemném za čtvrté čtvrtletí roku 2020. Obdobně jako v jarních měsících je k dispozici elektronický formulář, který žadatel o slevu z nájemného vyplní a odešle. Je k dispozici od 1. února 2021 do 28. února 2021. Po skončení tohoto termínu bude jednotlivým žadatelům schvalována sleva na nájemném a uzavírán dodatek k nájemní smlouvě.

Žádejte o poskytnutí slevy z nájemného ke zmírnění negativních dopadů koronavirové krize:
formulář žádosti

Zveřejněno: 9. 2. 2021, Martin Pecuch

Tradiční akce města Plzně

Web Slavnosti svobody se otevře v novém okně
6.5. - 9.5.2021
Slavnosti svobody 2021

COVID-19

Informace o aktuálních opatřeních
Informace o očkování